зоомагазин "АКВАРІУМ" (Львів)
Середа, 21.04.2021, 07:38
ГоловнаМій профільРеєстраціяВихідВхідВи увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
ціни уточнюйте по телефону
Товари та послуги

Акція місяця
АКЦІЯ на авкаріуми JUWEL Корма КОІ

Пошук на сайті

Лічильник
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Запуск нового акваріума крок за кроком:

1. Вибір місця для встановлення акваріума:

Для того щоб рибки почували себе як вдома у Вашому акваріумі, необхідно заздалегідь передбачити трохи дуже важливих факторів при виборі місця для його установки. Чи стіл чи тумба, на яку Ви збираєтеся поставити акваріум повинні мати рівну плоску поверхню, здатну витримати вагу акваріума з водою. Щоб розрахувати вагу готового акваріума, необхідно до ваги порожнього акваріума, устаткування й оформлення додати 1 кг ваги на кожен літр води. Навіть відносно маленький 80-ти літровий акваріум при заповненні його водою має досить велику вагу, що значно утрудняє його подальше пересування. З цієї причини чи тумба чи стіл повинні витримати досить велике навантаження. При виборі тумби під акваріум зверніть увагу щоб тумба мала перемичку посередині, це для того, щоб верхня плита тумби непрогиналась. Одна гарна порада - підкладете під акваріум лист полістиролу, це допоможе розподілити навантаження і вирівняти нерівності поверхні між тумбою й акваріумом (якщо акваріум з піддоном, тоді листа полістиролу непотрібно). Також поблизу повинна знаходитися електрична розетка, необхідна для підключення акваріумного устаткування. Акваріум не повинний стояти навпроти вікна, де можливе влучення прямих сонячних променів. Сонячне світло приводить до небажаного нагрівання води і стимулює ріст водоростей. Розміщення акваріума в дверей буде викликати занепокоєння риб напротязі усього дня!

2. Клеємо задній фон акваріума:

Обрізаємо плівку на сантиметр меншу по ширині і висоті заднюго скла акваріума. Намащуємо заднє скло з зовнішньої сторони олією або гліцирином. Прикладаємо плівку до скла так, щоб вона не дотягувалась по пів сантиметра по краях. Фіксуємо скотчом верхню доріжку (0,5см), бирем у руки шпатель пласмасовий або лінійку і поступово виганяємо повітря (подібний процес тонування вікон авта). Обтираємо решту доріжків (0,5см) від олії і фіксуємо скотчем!Рельєфний фон клеється внутрі авкаріума акваріумний силілікон.3. Засипаємо ґрунт:
Ретельно промийте ґрунт під проточним струменем води. Додайте готовий ґрунтовий субстрат TetraPlant CompleteSubstrate і препарат TetraAqua NitrateMinus Pearls. Зверху насипайте частину ґрунту, що залишилася, так, щоб його шар злегка підвищувався до задньої стінки акваріума.4. Техніка і внутрішнє оформлення:
Перш, ніж розмістити внутрішні декорації, встановіть нагрівач, фільтр і повітряний компресор. Постарайтеся розмістити устаткування таким чином, щоб воно не відразу упадало в око. Нагрівач розмістіть біля фільтра або спрямуйте потік води з фільтра на нагрівач. Тепер в акваріум можна покласти камені, декорації і корчі, попередньо ретельно очистивши їх від піску і бруду (пилюки).5. Підготовляємо воду:
Тепер заповните акваріум приблизно до половини водопровідною водою придатної температури. Якщо Ви накриєте ґрунт блюдцем, він не буде розмиватися струменем води, що вливається. Додайте у воду Tetra Aqua Safe для того, щоб зробити її безпечної для обитанія риб і рослин. Через годину добавити Tetra SafeStart - забезпечує негайну біологічну активацію вашого акваріума. Ефективно знижується зміст аміаку і нітриту. Таким чином, ця новинка від Tetra допоможе Вам у Вашому новому хобби насолодиться чудовим світом аквариумистики.6. Посадка рослин:
Перед посадкою водяних рослин рекомендується підрізати кінчики коренів і видалити ушкоджені листи. Акуратно вдавите корені в ґрунт, присипавши їх до крапки росту. Тепер можна наповнити акваріум водою і підключити устаткування. Підгодуєте рослини добривами TetraPlant Crypto і TetraPlant PlantaMin для того, щоб їхні листи придбали інтенсивний зелений колір.

7. Запуск акваріума:
Перед запуском риб Ваш акваріум повинний простояти кілька днів (в залежності від об"єму акваріума). За цей час у ньому установиться біологічна рівновага, у фільтрі оселяться і почнуть розмножуватися корисні бактерії, без яких неможливо створити природного середовища обитания в акваріумі.
Web-дизайн: www.newsaytlviv.at.ua © 2021 Безкоштовний хостинг uCoz