зоомагазин "АКВАРІУМ" (Львів)
Середа, 21.04.2021, 07:21
ГоловнаМій профільРеєстраціяВихідВхідВи увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
ціни уточнюйте по телефону
Товари та послуги

Акція місяця
АКЦІЯ на авкаріуми JUWEL Корма КОІ

Пошук на сайті

Лічильник
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Підбір риб

Кожна рибка має свій характер. Одні з них величні і честолюбні, інші – егоїстичні і самотні, треті — злі і похмурі, а четверті — веселі, дружелюбні і забавні. Дуже важливо перед складанням списку Ваших планованих вихованців знати, що вони дійсно підходять один одному по своєму соціальному поводженню і зможуть у майбутньому легко один з одним ужитися. Важливо знати, що територіальні рибки будуть постійно піддані стресу і занепокоєнню в тісному чи щільно заселеному акваріумі. Вони завжди дратівливі і турбують інших риб, конкурують за місце. Також немаловажне знати необхідна кількість риб кожного виду. Наприклад, існують види, що почувають себе комфортно і спокійно тільки в парах, тоді як інші повинні міститися тільки зграями.

У загальному акваріумі необхідно враховувати вимоги риб до температури і параметрів якості води, а також до висвітлення. Однак, це не значить що Ваш акваріум буде монотонним і одноманітним. При покупці рекомендується вибирати риб, що живуть у різних зонах плавання. Так, наприклад, риби-
карнегелі будуть плавати, у поверхні води, зграйка неонів займе середній шар товщі води, а сомики проводять основну частину часу на дні акваріума. Заселення всіх зон не тільки додасть жвавість акваріуму, але також дозволить уникнути занадто великого скупчення риб у тих самих місцях. Найчастіше, менше означає краще. Постарайтеся утриматися від занадто великої видової розмаїтості у Вашому акваріумі, навіть якщо нелегко удержатися від спокуси. Трохи правильно підібраних видів часто може бути набагато цікавіше для спостереження, чим строкате, що розсіює увага, розмаїтість. Рекомендується починати лише з декількох різновидів, особливо, якщо Ви – новачок в акваріумістиці. Можна використовувати наступне приблизне співвідношення між розміром акваріума і щільністю його заселення: для мирних риб потрібно, як мінімум, один літр води на кожен сантиметр довжини їхнього тіла.


Web-дизайн: www.newsaytlviv.at.ua © 2021 Безкоштовний хостинг uCoz