зоомагазин "АКВАРІУМ" (Львів)
Середа, 21.04.2021, 06:59
ГоловнаМій профільРеєстраціяВихідВхідВи увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
ціни уточнюйте по телефону
Товари та послуги

Акція місяця
АКЦІЯ на авкаріуми JUWEL Корма КОІ

Пошук на сайті

Лічильник
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
                            Хвороби акваріумних і ставкових риб

            Хвороби риб підрозділяються на факторні й обумовлені збудниками. Як правило, більшість риб, незалежно від того, де вони були придбані, несуть на собі збудників декількох захворювань, - на жаль, це неминуче зло. Хвороба може ніяк себе не виявляти і знаходитися в сплячому стані. Тому візуально неможливо визначити наявність захворювання. Саме з цієї причини часто через тижден-двох після придбання риби вона починає хворіти, хоча зовні на момент покупки була зовсім здорова. Це насамперед стосується так званих факторних захворювань. Їхній розвиток стимулюється зовнішніми факторами середовища, наприклад: забрудненою водою, її занадто низкою, а іноді і занадто високою температурою, поганою годівлею і т.д. Визначити наявність захворювання можна лише, коли з'явиться симптоматика, як свідчення розвитку захворювання, але точно діагностувати хворобу можна, тільки взявши зіскрібки слизуватих риби. Візуально можна з частково визначити характер захворювання: бактеріальне воно, грибкове чи паразитарне, хоча дуже часто вони протікають паралельно. Наприклад, паразитарні захворювання дуже швидко приводять до ослаблення імунітету, що сприяє розвитку бактеріальної інфекції, що часто супроводжується язвообразованием. На цих виразкових ушкодженнях, як вторинна інфекція, поселяються грибки, а виділювані ними токсини перешкоджають загоєнню раней. У такий спосіб ми маємо цілий букет захворювань, що протікають одночасно в однієї і тієї ж риби. Так само діагностику утрудняє той факт, що симптоматика багатьох захворювань дуже схожа, особливо на ранніх стадіях розвитку. Відділення слизу, язвоутворення, млявість, відмовлення від корму, хекання, білястий чи склоподібний кал, поджатость плавців і т.д. - кожний з цих симптомів свідчить про розвиток захворювання.
        При лікуванні факторних захворювань, перше, що потрібно зробити, це виявити і постаратися усунути фактори, що стали причиною розвитку захворювання, тобто оптимизировать умови змісту риб і відновити їхній імунітет (якщо на це є час). Різноманітити годівля застосуванням вітамінізованих чи кормів водорозчинних вітамінів для акваріума. При необхідності застосовується лікування медикаментозними препаратами. 
           Існує велика група захворювань, обумовлених збудниками і паразитами. Схильність паразитарним захворюванням не завжди залежить від стану й імунітету риби. Для виникнення цих захворювань необхідне влучення збудника в акваріум, а це може відбуватися і з придбаними новими рибами, і з рослинами з зараженого акваріума, з водою і дуже часто з живим кормом. Такі хвороби вимагають термінового медикаментозного лікування, тому що дуже швидко послабляють імунітет риб. 
               Ознаки, по яких можна судити про чи відсутність наявності в риби захворювання
1. Стан: нормальна активність: реакція на корм і гарний апетит, природне забарвлення, розправлені рівні плавці нормальної форми, прозора роговиця ока, спокійне нормальне поводження, активний ріст і розвиток 
2. Зовнішні зміни, що свідчать про захворювання риб: упалий чи роздутий живіт, деформація кістяка, рясне слизовиділення, зміна забарвлення (світла, темна, бліда, мутна), виразки, нариви, гнійники, нехарактерні чорні плями, обтріпані плавці, припухання анального отвору, помутніння роговиці, наліт по тілу і плавцям, кругові і стрибкоподібні рухи, малорухомість, відмовлення від корму.

         Лікарські препарати для акваріумних риб є високоефективними швидкодіючими засобами при захворюваннях риб. Рідка форма цих лік для акваріумних рибок забезпечує швидкий розподіл у воді і, тим самим, прискорює їхню дію. При правильному використанні всі ліки не мають побічних ефектів і безпечні для риб, рослин і інших мікроорганізмів акваріума. Наш зоомагазин, пропонує Вам купити ліки для Ваших риб, що зроблено ведучими світовими лідерами, такими як TROPICAL, TETRA, SERA. Сподіваємося ми завжди зможемо Вам допомогти утримувати Ваших рибок у гарному стані.

  • Ichthyophthirius multifiliis (манка, білі точки)

препарати: TetraMedica Contralck,TetraMedica GoldOomed, Sera costapur,Tropical Ichtiosan

  • Бакторіальні інфекції (плавникова гниль)

препарати: TetraMedica GeneralTonic, Sera baktopur,Sera baktopur direct,Tropical MFC, Ptero Аквасан

  • Грибкові інфекції

препарати: TetraMedica FungiStop, Sera ectopur,Sera mycopur, Tropical MFC, Ptero Аквасан

  • Бородьба з гексамітозом, спіронуклеозом і нарушенням кишечника

препарати: TetraMedica HexaEx, Sera bakto tabs, Sera med Professional Flagellol

  • Оодініоз (плями на лузці, помотніння очей, "бархатна" хвороба)

препарати: TetraMedica GeneralTonic, Sera oodinopur

  • Sera snail ex - засіб проти равликів

Web-дизайн: www.newsaytlviv.at.ua © 2021 Безкоштовний хостинг uCoz