зоомагазин "АКВАРІУМ" (Львів)
П`ятниця, 26.04.2024, 07:50
ГоловнаМій профільРеєстраціяВихідВхідВи увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
ціни уточнюйте по телефону
Товари та послуги

Акція місяця
АКЦІЯ на авкаріуми JUWEL Корма КОІ

Пошук на сайті

Лічильник
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Тестування води
         Кожен акваріуміст розуміє, що стежити за показниками параметрів якості води в акваріумі просто необхідно. Погана якість води завжди вказує на порушення біологічної рівноваги і на те, що в акваріумі існують деякі проблеми. Тестування води допомагає розпізнавати проблеми вчасно, запобігти можливий збиток, а також придбати деяку впевненість у тім, що всі прийняті міри ефективні. Використовуючи тести серії Tetratest, Ви зможете точно визначити параметри якості води, порівнявши отриманий результат реактиву з колірною шкалою і підрахувавши кількість крапель до зміни кольору. Tetra тести можна придбати як по-окремості, так і в наборі.


       Тільки при гарних значеннях показників якості води, Ваші рибки будуть повні сил і життєвої енергії. Наступні показники якості води Вам просто необхідно знати.

Загальна твердість (GH) Твердість води є одним з найважливіших показників параметрів прісної води, від якого залежить можливість змісту і розведення риб і культивування рослин в акваріумі. Значення показника загальної твердості (GH), головним чином, характеризується змістом солей кальцію і магнію у воді. Якщо цей зміст високо, воду називають твердої, а воду з малим змістом солей називають м'якої. Загальна твердість відіграє вирішальну роль у протіканні біологічних процесів в акваріумному середовищі і виміряється в одиницях d (німецькі градуси твердості).

Карбонатна твердість (KH) Дана величина характеризується вмістом солей, що виникають від з'єднань чи кальцію магнію з вуглекислотою (гідрокарбонатів кальцію Са (НСО3)2 і магнії Mg (HCO3)2). Практично будь-яка вода містить карбонати. Вони виконують важливу функцію в акваріумі, тому що служать буфером кислотності, запобігаючи сильні стрибки показника PH. Це означає, що KH має безпосередній вплив на самопочуття риб. У прісноводних акваріумах значення KH не повинне падати нижче 3° d.

Показник кислотності (PH) Показник кислотності води визначається кислотами і підставами, розчиненими у воді, що роблять її більш кислої чи більш лужною. Вода вважається нейтральної, якщо її водневий показник дорівнює 7,0. Чим більша кількість кислот міститься у воді, тим нижче водневий показник; чим більше лугів, тим він вище. Рекомендується перевіряти значення показника p в акваріумі раз у тиждень. Показник p прямо залежить від значення показника карбонатної твердості і змісти вуглекислого газу у воді. При зміні показника карбонатної чи твердості змісти вуглекислого газу автоматично змінюється значення показника p. Цей принцип використовується в застосуванні препаратів TetraAqua P/KH Plus і TetraAqua P/KH Minus значень показника, що рекомендуються для простого регулювання, кислотності води і значень показника карбонатної твердості в акваріумній воді.

Вміст Аміаку, Нітритів, Нітратів (NH3/NH4, NO2, NO3)
У воді кожного акваріума маються азотовмісні з'єднання, що з'являються в результаті 1 органічних виділень риб, залишків рослин і корму. Процес їхнього розпаду має кілька стадій. У залежності від показника кислотності спочатку утвориться або токсичний аміак (при показнику рн вище 7,0) або нетоксичний амоній (при показнику рн нижче, ніж 7,0). Навіть найменший зміст аміаку в акваріумній воді жалюгідно позначається на самопочутті риб. Живучі у фільтрі бактерії, перетворять аміак і амоній у нітрити, що, на жаль, також дуже токсичні. Тривалий зміст риб у воді з високим змістом нітритів може привести до загибелі всього рибного населення. Нітрити за допомогою бактерій роду Nitrobacter розпадаються, утворити у свою чергу нітрати, що є живильними речовинами для водяних рослин. Однак, надмірний зміст нітратів у воді може стати причиною сильного росту водоростей. Одноразове використання препарата TetraAqua NitrateMinus дозволяє установити контроль над змістом нітратів. Зміст аміаку і нітритів в акваріумній воді навіть у дуже низьких концентраціях шкідливо для акваріумних мешканців особливо при тривалому впливі. Якщо за допомогою тестів серії Tetratests Ви визначили зміст аміаку і нітритів у Вашому акваріумі, це перший сигнал про те, що Ваш біофільтр погано функціонує. Терміново дійте, інакше в найближчому майбутньому це середовище може стати небезпечної для здоров'я Ваших вихованців. Першими мірами безпеки в даній ситуації є наступні: часта часткова заміна води, зменшена дозування корму і щільність рибного населення , а також гарна аерація.



Порада!
Запобіжні заходи, що допомагають знизити ступінь забруднення води в акваріумі:
• Уникайте перенаселення акваріума.
• Годуєте риб 1-2 рази у день, даючи стільки корму, скільки риби можуть з'їсти протягом декількох хвилин.
• Забезпечте гарну аерацію і фільтрацію акваріума.
• Виконуйте регулярні часткові заміни води з застосуванням препарату TetraAqua EasyBalance.
• Регулярне очищення (сифонення) ґрунту.
• Стимулювання здорового росту водяних рослин.

Web-дизайн: www.newsaytlviv.at.ua © 2024 Безкоштовний хостинг uCoz